Видання "The New Yorker" висміяло ставлення Трампа до коронавірусу

Президент США заявив, що вірус під повним контролем

Дональд Трамп AP Photo

Американський журнал "The New Yorker" висміяв заяви президента США Дональда Трампа про "майже повний контроль" над поширенням небезпечного коронавірусу у країні та помістив на обкладинці свіжого випуску відповідну карикатуру. Про це свідчить опублікований допис видання у Facebook.

Як зазначається, видання помістило на обкладинку майбутнього номера зображення Дональда Трампа за авторством, на якій президент кричить з одягненою на очі медичною маскою. Новий випуск надійде у продаж 9 березня 2020 року і називатиметься він "Під контролем".

Обкладинка "The New Yorker" з Трампом Facebook

Ймовірніше за все, дана назва посилається на нещодавній допис Трампа у Twitter, у якому він зазначив, що "коронавірус перебуває під повним контролем у США".

"Коронавірус майже під повним контролем у США. Ми знаходимося в контакті з кожним і з усіма відповідними країнами. Центри з контролю і профілактики захворювань США і Всесвітньої організації охорони здоров'я працюють копітко і дуже розумно. Фондовий ринок, як на мене, вже починає виглядати дуже добре!", – написав американський лідер.

У "The New Yorker" пояснили вибір ілюстрації для обкладинки "недостатньою переконливістю" заяв президента про стримування інфекції, оскільки у медичних інституціях США повідомляють про нові випадки зараження.

Нагадаємо, раніше президент Сполучених Штатів Америки Дональд Трамп розлютився на своїх радників через рішення дозволити хворим на коронавірус американцям повернутися з Японії на територію США.

Як відомо, станом на ранок п'ятниці, 28 лютого, загальна кількість загиблих від пневмонії, спричиненої новою коронавірусною інфекцією COVID-19, збільшилася до 2858 осіб. 

Loading...