Відео дня: У Лондоні 60-річний "Людина-павук" забрався на Біг-Бен - вимагав пом'якшити карантин

Чоловік пробув на Біг-Бені близько двох годин

У Великій Британії чоловік у костюмі "Людини-павука" забрався на Лондонську вежу Єлизавети, відому своїм дзвоном Біг-Бен. Там він протестував проти карантину у Манчестері, який нещодавно посилив британський уряд. Про це повідомляє The Independent.

Як зазначає поліції Вестмінстера, літній чоловік забрався будівельними лісами на вежу о 07:50 і пробув там близько двох годин. 

Опинившись на вежі, протестувальник вивісив два плакати: "Ніякого локдауну третього рівня на Півночі, якщо тільки всьому регіону не будуть виділені ще два мільярди фунтів стерлінгів... інакше повстання" і "Чорні і всі життя мають значення".

"Чоловік, у віці 60 років, спустився близько 09:45. Його перевірила служба швидкої допомоги Лондона, потім він був затриманий за підозрою в незаконному проникненні", - повідомили правоохоронні органи.

Відзначимо, напередодні події уряд Британії ввів в Манчестері найвищий - третій - рівень обмежень у зв'язку з поширенням коронавірусу, незважаючи на заперечення місцевої влади, які стверджували, що обмеження призведуть до економічного колапсу в місті.

У вівторок, 20 жовтня, влада Манчестера звинуватила уряд у проведенні політики, що веде до "підвищення бідності і бездомності".

Новини за темою: Запроваджувати суворий карантин в Україні не планують, - Зеленський

Нагадаємо, раніше уряд Ірландії, враховуючи погіршення ситуації з коронавірусом COVID-19, прийняв рішення про введення з 21 жовтня повторного локдауна в країні.Loading...