Відео дня: Китай невдало запустив ракету з двома супутниками на борту

Це вже третій провал країни в космічній галузі за поточний рік

Kuaizhou

Фото з відкритих джерел

Нова китайська ракета-носій Kuaizhou-11 зазнала невдачі у своїй першій місії. Про це повідомило "Сіньхуа".

Деталі запуску невідомі, адже Китай поки що не розкриває інформацію про провал. Проте, на спецалізованому порталі NasaSpaceFlight говорять, що це вже третій збій запуску в Китаї в 2020 році й очікувати на деталі не варто.

За даними видання, 16 березня країна вже втратила супутник Xinjishu Yanzheng-6 через невдалий запуск ракети й індонезійський супутник Palapa-N1 через проблеми з його пусковою установкою.

Новий запуск відбувся 10 липня о 07:17 за київським часом. На борту були два супутники: Jilin-1 та CentiSpace-1 S2. Це був 12-й запуск ракети сімейства Kuaizhou з осені 2013 року.

Розробка Kuaizhou-11 почалася ще в 2015 році, її перший політ планувався на 2018 рік. Судно може піднімати 1500 кг вантажу й призначене для порівняно дешевого запуску на орбіту невеликих супутників.

Новини за темою: SpaceX визначила нову дату запуску десятої партії супутників Starlink

Нагадаємо, не так давно Ізраїль успішно запустив шпигунський супутник для стеження за ядерними можливостями Ірану. Уряд країни заявив, що супутник робитиме знімки в інтересах розвідки. Запуск відбувся на тлі низки підозрілих вибухів на ймовірних іранських ракетних і ядерних заводах.Loading...