Відео дня: Хасиди у вишиванках заспівали гімн України, щоб їх пустили в Умань

Хасиди у вишиванках заспівали гімн України Фото з відкритих джерел

Хасиди одягнулися у національний український одяг та заспівали "Ще не вмерла України і слава, і воля"

Група паломників-хасидів, які застрягли на білорусько-українському кордоні, заспівали державний гімн України у національних костюмах. Відео виступу паломників опублікував голова Українського єврейського комітету Едуард Долінський у Facebook.

"У боротьбі за право потрапити в Умань хасиди, що застрягли на кордоні Білорусі та України, виконують гімн України в національних костюмах", - зазначив Долінський у публікації.

Так, на відео видно, як група чоловіків у шароварах та вишиванках грають на музичних інструментах та співають пісню "Ще не вмерла України і слава, і воля". 

Після чого, виконавши гімн, хасиди хором промовили: "Слава Україні! Спасибі тобі, Україно! Дякую, президент Зеленський!". 

Новини за темою: Паломників-хасидів обманом виманили в Білорусь, – Геращенко

Нагадаємо, нещодавно Україна заборонила в'їзд іноземцям через пандемію коронавірусу, в результаті чого на кордоні із Білоруссю застрягли понад 1,5 тисячі хасидів-паломників.

Згодом на ситуацію відреагували у МЗС Білорусі і закликали Україну "негайно спуститися на землю", щоб вирішити проблему, яка виникла на кордоні. 

Loading...