live

В Індії в одній із багатоповерхівок замість води із кранів потік алкоголь

Інцидент трапився через помилку місцевої влади

Місцева влада почала відкачувати забруднену алкоголем воду ВВС

В індійському штаті Керала, що на півдні країни, мешканці багатоповерхового будинку були шоковані, коли із кранів замість води потекла суміш пива, коньяку та рому. Про це повідомляє ВВС.

Згідно з повідомленням, смердюча, коричнева рідина почала текти з кухонних кранів у понеділок вранці. Мешканці  звернулися до влади по допомогу, а згодом виявилося, що колодязь з водою був забруднений випадково самими чиновниками.

Як зазначається, поблизу джерела питної води було заховано 6000 літрів конфіскованого алкоголю. Спирт, який посадовці помістили в яму після вилучення за рішенням суду, просочився через грунт і в колодязь, із якого вода була направлена до житлового будинку.

Забруднена вода непридатна не тільки для пиття, люди не можуть нею користуватися, щоб покупатися чи для інших господарських потреб. Хоча місцева влада визнала свою помилку та почала відкачувати забруднену воду, люди не зможуть користуватися водопроводом протягом місця. Наразі питну воду людям привозять окремо, десь по п'ять тисяч літрів щоденно, але цього недостатньо, щоб задовільнити потреби всіх сімей в будинку. 

Нагадаємо, в індійському штаті Уттар-Прадеша чоловік взяв у заручники понад 20 дітей, які прийшли на свято до його доньки.

Loading...