У Житомирі, не розібравшись, як заповнити бюлетені, чоловік розсердився і порвав їх на очах у членів ДВК

Фото з відкритих джерел

Чоловік спочатку звернувся за допомогою до журналістів, проте вони відмовили йому

У Житомирі на виборчій дільниці виборець, не розібравшись, як заповнити бюлетені, розсердився і порвав їх на очах у членів ДВК. Про це повідомляють спостерігачі "ОПОРИ".

"Чоловік взяв бюлетені і пішов у кабінку голосувати, через декілька хвилин вийшов і пішов до журналістів, які у цей час прийшли на дільницю, попитати, як правильно потрібно заповнювати бюлетень. Вони сказали, що не мають права йому нічого казати і сказали, що він сам має розібратися. Чоловік у свою чергу розсердився і демонстративно порвав бюлетені на очах у членів ДВК та пішов геть", – розповів один із спостерігачів.

Своєю чергою, члени ДВК викликали поліцію і склали акт.

Як зазначається, такі дії виборця можуть бути кваліфіковані правоохоронними органами за ст. 212-23 КУпАП пошкодження, приховування, знищення виборцем, учасником референдуму свого виборчого бюлетеня або бюлетеня для голосування на референдумі, або винесення його за межі приміщення для голосування, за що передбачена відповідальність - накладення штрафу від ста до двохсот неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.

Новини за темою: У селі на Сумщині виявили фейкову виборчу дільницю

Нагадаємо, в Україні сьогодні, 25 жовтня, проходять місцеві вибори. Виборчі дільниці розпочали свою роботу з 08:00 і прийматимуть громадян до 20:00. 

Крім облрад, українці вперше обиратимуть депутатів до рад усіх рівнів від громад – депутатів сільських, селищних, міських рад, а також сільських, селищних, міських голів. Перші вибори пройдуть і в 119 райрадах.

До слова, сім випадків видачі виборчих бюлетенів без печатки зафіксовані на одній з виборчих дільниць у Львові. Також були зафіксовані спроби видачі бюлетенів без пред'явлення паспорта.

Loading...