live

У США собака отримав почесне звання доктора наук

Працівник консультаційного центру Політехнічного університету Вірджинії Трент Девіс та його собака Лось Фото: Політехнічний університет Вірджинії

Чотирилапий допомагав студентам впоратися з психічними розладами

Лабрадор на прізвисько Лось став почесним доктором наук Політехнічного університету Вірджинії (США). Про це повідомляє пресслужба освітнього закладу.

Як зазначається, звання собака отримав за допомогу студентам у подоланні психічних розладів.

Лось розпочав "працювати" в університеті разом із трьома іншими собаками психологічної підтримки у 2014 році. За шість років він провів 7500 консультацій із студентами та був присутній на 500 заходах, присвячених психічному здоров'ю.

Трент Девіс, який працює в консультаційному центрі закладу вже 10 років, розповів, що його пес допомагає студентам почувати себе комфортніше та розслабитися під час розмови з психологами. Вони навіть не зауважували, як під час розмови з психологом "уже гладили собаку та обговорювали сенс життя".

У 2019 році Лось отримав звання "Тварина-герой" від Асоціації ветеринарів Вірджинії за допомогу студентам із тривожністю, депресією та іншими розладами.

В університеті зазначають, що пес, коли не працює, любить плавати та їсти.

Новини за темою: У Чикаго лабрадора "влаштували на роботу" в прокуратуру

Нагадаємо, раніше повідомлялося ще про одного незвичайного собаку. На адмінмежі з тимчасово окупованим Кримом служить та допомагає шукати наркотики пес на ім'я Лед. Втім, це не все, що вміє чотирилапий - прикордонники навчили собаку відповідати на гасло "Слава Україні!".

 

Loading...