У США хочуть змінити закон після скарг Трампа щодо миття волосся

Президент США Дональд Трамп

Фото з відкритих джерел

Йдеться про вимоги до душових насадок

Уряд Сполучених Штатів запропонував змінити технічні характеристики душових насадок, щоб збільшити потік води після того, як Трамп поскаржився, що не може нормально помити волосся. Про це повідомляє BBC Україна

Згідно з повідомленням, місяць тому президент Дональд Трамп заявив про проблеми із миттям волосся: "Отже, насадка для душу - ви приймаєте душ, вода не виходить. Ви хочете вимити руки, а вода не йде. Що робити? Просто стояти там довше або приймати душ довше? А моє волосся - я не знаю, як у вас, а у мене воно має бути ідеальним. Ідеальним".

Новини за темою: Трамп запропонував називати коронавірус "кунг-флю"

Наразі у США закон 1992 року передбачає, що насадки для душу не можуть давати понад 2,5 галона (9,5 л) води на хвилину. Водночас адміністрація президента США хоче, щоб цей ліміт застосовували до кожної окремої форсунки в пристрої, а не до всієї насадки.

Як зазначається, представники товариства споживачів й екологи заявили, що це марнотратно і не має сенсу. Виконавчий директор проєкту з підвищення обізнаності про стандарти побутової техніки Ендрю де Ласки розповів, що з чотирма, п'ятьма або більше форсунками, "з насадки для душу може виходити 10-15 галонів на хвилину", а такий потік просто вимиє людину із ванної.

У Спілці споживачів США наголошують, що насадки для душу в США "мають високий рівень задоволеності споживачів" і економлять при цьому гроші людей.

Новини за темою: Виправдання Трампа з приводу коронавірусу перетворили в deepfake-відео з дівчинкою, яка заперечує свою провину

Нагадаємо, нещодавно президент США Дональд Трамп запропонував використовувати сонячне світло і дезінфекційні засоби для лікування людей, інфікованих коронавірусом.

 

 

Loading...