У Росії на циркову арену вивели кіз та мавп зі свастикою. Фото

Інцидент перевіряє прокуратура

У Росії спалахнув скандал навколо різдвяної вистави в цирку Іжевська (Удмуртія), в якій використали тварин в накидках з нацистською символікою. Про це повідомляє "Комерсант". 

Згідно з повідомленням, свято для дітей з недільних шкіл Удмуртії організувала Іжевська та Удмуртська єпархія РПЦ. Після того, як фото були поширені в соціальних мережах, скандал набув масового характеру.

На одній з фотографій поруч з дресирувальниками йшли кози, на яких були накидки зі свастикою, після появи негативних коментарів її видалили. Однак прокуратура Першотравневого району Іжевська організувала перевірку за фактом демонстрації нацистської символіки в будівлі цирку Удмуртії.

Новини за темою: У Києві викрили діяльність неонацистської терористичної групи, якою керував "Гітлер"

Як зазначається, сюжет був присвячений подіям російської історії, які календарно пов'язані зі святом Різдва Христового. Зокрема, 7 січня 1942 року, в період Великої Вітчизняної війни, стався перелом у битві за Москву.

У Державному цирку Удмуртії прокоментували, що вистава створена за замовленням єпархії, в якому, згідно з побажанням замовника, присутній історичний екскурс, що висвітлює роль церкви в історії держави.

"Нацистська символіка була використана в епізоді "1942 рік". У сценарії епізод супроводжувався текстом диктора і візуальним рядом на екранах про розгром німецької армії під Москвою. У манежі відповідно демонструвався номер, в якому дресирувальники в формі червоноармійців проганяють дресированих тварин в попоні з нацистською символікою, підсилюючи ефект дикторського тексту та візуального ряду", - пояснили в Державному цирку Удмуртії.

Новини за темою: У Балтійському морі дайвери знайшли знамениту шифрувальну машину нацистів

Нагадаємо, раніше стало відомо, що якутський шаман Олександр Габишев, який пішки йшов до Москви, щоб "вигнати" з Кремля президента РФ Володимира Путіна, зібрався відновити свій похід в російську столицю.

Loading...