У Німеччині затримали дідуся, який за допомогою перцевого балончика "тримав соціальну дистанцію"

Фото з відкритих джерел

71-літній чоловік обприскав бігунів, а потім подружню пару, що проїжджала на велосипедах

У німецькому місті Аахен порушили справу проти 71-річного чоловіка, який тримав "соціальну дистанцію" розганяючи людей навколо себе перцевим балончиком. Про це повідомила пресслужба місцевої поліції.

Згідно з повідомленням, літній чоловік спершу обприскав з балончика бігунів, а потім подружню пару, що проїжджала повз на велосипедах. 

Попри сльозотечу, велосипедисти змогли без травм зупинитись та викликати поліцію. Патруль правоохоронців затримав нападника. Той пояснив, що не знав, як інакше утримати перехожих на відстані у 1,5 метри, які рекомендують для "соціального дистанціювання".

Поліція відкрила кримінальну справу через втручання у дорожній рух та нанесення тілесних ушкоджень. Ким були бігуни, на яких чоловік застосував перцевий балончик, ㅡ невідомо. Наразі правоохоронці шукають можливих свідків.

Новини за темою: В Індонезії порушників маскового режиму стали класти в труни

Раніше повідомлялося, що в автобусі поблизу Манчестера (Велика Британія) помітили чоловіка, який замість того, щоб скористатися захисною маскою під час поїздки, обмотав шию й частково голову живою змією.

Loading...