У Національному парку ПАР леви заснули прямо на дорозі. Фото

Леви вирішили подрімати на дорозі, коли зрозуміли, що там більше не їздять люди

У Південноафриканській республіці в Національному парку "Крюгер" через відсутність людей великі кішки вирішили поспати на колись жвавій дорозі. Про це повідомив доглядач парку Річард Соурі, передає прес-служба найстарішого Нацпарку ПАР.

Згідно з повідомленням, тварини помітили, що люди навколо них зникли, і вони спокійно можуть займати їх територію, ось леви і вирішили подрімати на колись жвавій дорозі.

Зазначається, що доглядач парку Крюгер Річард Соурі помітив цю картину під час патрулювання закритого з 25 березня парку у зв'язку з карантином через поширення коронавірусу COVID-19.

"Зазвичай таку картину можна зустріти вночі, коли у парку нікого немає, але зараз там немає нікого і вдень, тому леви вирішили прилягти і, здається, не звернули жодної уваги на мене", - як повідомляє ВВС, розповів Соурі.

Він додав, що леви звикли до людей в автомобілях.

"У всіх тварин є інстинктивний страх перед пішоходами, тому якщо б я до них підійшов на ногах, вони б ніколи не дозволили мені підійти так близько", - пояснив доглядач парку.

Нагадаємо, у зоопарку Бронкса, Нью-Йорку, тест 4-річної малайської тигриці Наді на респіраторну хворобу, викликану новим коронавірусом COVID-19, дав позитивний результат. Матеріали для аналізу були взяті після того, як у Наді та інших трьох тигрів і левів з'явився сухий кашель.

Раніше повідомлялося, що в Мексиці господарі приватного зоопарку вирішили назвати новонародженого бенгальського тигра на честь коронавірусу - COVID. Власник зоопарку переконаний, що народження звірятка збільшить кількість відвідувачів і поліпшить настрій у зв'язку з ситуацією в світі.

Loading...