live

У Лас-Вегасі стрипклуб хоче дозволити клієнтам спостерігати за танцями з вікон автівок в умовах коронавірусу

Фото: Ellen Schmidt для Las Vegas Review-Journal

У клубі запевнили, що у них достатньо дезінфекторів, аби обробляти приміщення після кожного танцю, аби запобігти ризику зараження серед танцівниць

Стрипклуб Little Darlings у Лас-Вегасі винайшов свій спосіб "обійти" карантинні заходи у зв'язку з коронавірусом - відвідувачі зможуть насолоджуватися танцями на безпечній відстані з вікон автівок.

Про це повідомляє Las Vegas Review-Journal.

Таким чином, власники стрипклубу хочуть не втратити прибуток та убезпечити клієнтів, адже їм не доведеться перебувати у заповненому людьми клубі.

Для того, щоб всі мали змогу побачити танці, людям дозволять паркуватися максимально близько до клубу.

Новини за темою: У США запропонували видати громадянам по 1,2 тис. доларів через коронавірус

"Ми пропонуватимемо стрипшоу для клієнтів, що сидітимуть в автівках. Гості можуть під’їхати до вхідних дверей, а танцівниці будуть стояти одна від одної на безпечній відстані. Тож вони насолоджуватимуться вкрай відвертим шоу просто зі своїх автомобільних сидінь", - стверджує Раян Карлсон, керівник стрипклубу.

За його словами, всі у приміщенні забезпечені дезінфекторами, а після кожного танцю кімнату оброблятимуть спеціальними засобами.

Перші "відвідувачі" зможуть прийти до клубу вже у суботу.

Новини за темою: У Франції через епідемію коронавірусу перенесли Каннський кінофестиваль

Раніше повідомлялося, що у США один із ресторанів пропонує додати рулон туалетного паперу до замовлення на доставку їжі через зростання попиту на нього під час епідемії коронавірусу.

Loading...