У Канаді жінка вирішила "вигуляти" свого чоловіка, аби обійти комендантську годину

Фото з відкритих джерел

Наразі в країні почався почався новий сплеск COVID-19

У канадській провінції Квебек винахідлива жінка вирішила перехитрити карантинні заборони і пішла гуляти зі своїм чоловіком на повідку. Про це повідомляє ВВС News Україна

Згідно з повідомленням, минулої суботи через коронавірус влада регіону запровадила комендантську годину, яка передбачає заборону з'являтися на вулиці з 20:00 до 05:00 без поважної причини. Прогулянка із домашнім улюбленцем - одна із таких причин. 

Коли жінку затримала поліція міста Шербрук, вона відповіла, що "просто вигулює свого собаку" біля будинку.

Пізніше подружжя відмовилося співпрацювати з правоохоронцями. Затримана наполягала, що дотримується правил карантину, які дозволяють вигулювати домашнього улюбленця.

Новини за темою: В Австрії депутат у прямому ефірі виявив "коронавірус" у кока-коли. Відео

Як зазначається, тепер кожен з порушників сплатить штраф розміром 1 500 канадських доларів (1 200 доларів США). Загалом від початку дії комендантської години поліція Квебека вже виписала 750 штрафів. 

Наразі в Канаді почався новий сплеск COVID-19. Прем'єр-міністр Квебеку Франсуа Лего закликав дотримуватися правил соціального дистанціювання і попередив, що ситуація у найбільшому місті провінції, Монреалі критична, а лікарні наближаються до точки, коли не зможуть лікувати всіх пацієнтів.

Новини за темою: "Ваш улюбленець - частина родини": Собака Макрона виступив із посланням до людей

Нагадаємо, раніше у Лос-Анджелесі відомого американського актора та продюсера Брюса Вілліса вигнали з магазину через відсутність маски. 

Loading...