live

У Дніпрі з'явилася "снігова" копія поліцейського автомобіля

Автомобіль зліпили за п'ять годин

Сніговий автомобіль в Дніпрі Патрульна поліція Дніпропетровської області

Після сильних снігопадів в Дніпрі мешканці міста проявили креатив та зліпили у повний розмір копію поліцейського автомобіля. Про це написав в одній із місцевих груп у Facebook користувач Влад Виров.

Згідно з повідомленням, на створення снігової копії поліцейського автомобіля Toyota Prius витратили п'ять годин. Скульптуру можна побачити на вулиці Холодильній біля тролейбусного депо. 

Авто створили місцеві мешканці Facebook-група Райончик

Автомобіль також розмалювали балончиком, тому він вийшов надзвичайно схожим на справжнє авто, і цей факт навіть спричинив справжній конфуз. За інформацією Інформатора, одна із місцевих мешканок навіть викликала справжній патруль поліцейських.  Вона подумала, що це реальне авто, яке засипало снігом. 

Авто створили місцеві мешканці Facebook-група Райончик

Згодом поліцейські все ж приїхали до "снігового" автомобіля, і те, що вони побачили, їх приємно вразило. Відповідний допис розмістила у Facebook пресслужба Патрульної поліції Дніпропетровської області. 

"Усім доброго ранку бажає суворий дніпровський патруль! У нас поїде навіть такий пріус. Авторам респект за креатив та дозвілля з користю", - йдеться у дописі.

Як повідомлялося, нещадовно стало відомо, що у Мексиці поліцейські їздитимуть на українських електробайках.Loading...
Loading...
Loading...