У Дніпрі дворняга долає 6 км, щоб влаштувати "концерт" на Центральному мосту. Відео

Дворняга Вовча Фото з відкритих джерел

Працівники зооконтролю вже тричі відловлювали собаку

У Дніпрі працівники зооконтролю вже тричі відловлювали собаку, яка приходить на Центральний міст, щоб дати "концерт" водіям, які проїжджають там на авто. Відповідне відео "виступу" опублікував заступник міського голови у Дніпровській міськраді Михайло Лисенко у своєму Facebook.

"Я розумію все. Але втретє, цю собаку відвозить КП Зооконтроль з одного і того ж місця. З мосту. На цей раз, господар оплатить всі витрати КП", - написав він.
 

Як повідомляють ЗМІ, дворняга на прізвисько Вовча - стерилізована, щеплена, володіє іменною кліпсою. Заради "виступу" на мосту собака долає 6 кілометрів. Тварина завжди приходить до однієї ділянки моста, ставить лапи на відбійник і починає голосно лаяти на автомобілі.

Зоозахисники не можуть з точністю пояснити таку поведінку собаки.

"Може бути, її колись там викинули. Історії таких безпритульних тварин - ось у чому і печаль, – ніхто не знає, що з ними сталося", – сказала зоозахисниця і додала, що Вовча насправді дуже спокійна і ласкава собака і гавкає тільки під час "концертів" на мосту.

Новини за темою: Біда прийшла до королівської родини: Єлизавета II втратила улюбленого собаку

Нагадаємо, раніше вчені виявили, що собаки, яких використовують в аеропорту фінської столиці Гельсінкі, ідентифікують пацієнтів з коронавірусом швидше, ніж ПЛР-тести. 

Loading...