У Данії норки, вбиті через поширення коронавірусу, "піднялися з могил"

Фото з відкритих джерел

Мертві норки не несуть великої небезпеки, бо вірус передається в основному через живих тварин

Норки, вбиті в Данії через пандемію коронавірусу, піднялися з-під землі, оскільки в їхніх тушках накопичуються гази, які й виштовхують їх нагору. Про це пише The Guardian.

"У міру розкладання в тушах можуть утворюватися гази. Це змушує їх трохи розширюватися. У гіршому випадку тіло виштовхує з землі", - сказав прессекретар данської поліції Томас Крістенсен.

Він уточнив, що піщаний ґрунт в Західній Ютландії занадто легкий, тому глибини могил не вистачило. В результаті поліція досипала їх зверху додатковим ґрунтом.

За словами Крістенсена, мертві норки не несуть великої небезпеки, бо вірус передається в основному через живих тварин.

Своєю чергою Міністерство навколишнього середовища Данії назвало цей інцидент "тимчасовою проблемою, пов'язаною з процесом розкладання". Там розповіли, що територію охоронятимуть цілодобово, поки не з'явиться паркан.

Однак місцеві жителі побоюються з приводу можливого забруднення ґрунту і джерел питної води. Вже два мери зажадали викопати та спалити тіла норок.

Новини за темою: В Азії знайшли два нові коронавіруси, які є "близькими родичами" SARS-CoV-2

Нагадаємо, раніше у Данії знищили всіх заражених коронавірусною хворобою COVID-19 норок. Відзначається, що в Данії коронавірус виявили на 284 норкових фермах, при цьому ще 25 господарств знаходяться під підозрою.

Loading...