У Чехії міністерка назвала прем'єра Бабіша "дебілом", не знаючи про включену камеру

Міністерка праці та соціальних питань Чехії Яна Малачова Facebook/Яна Малачова

Прем'єр Чеської Республіки Андрей Бабіш ще не відреагував на цю ситуацію

У Чехії міністерка праці та соціальних питань Яна Малачова назвала прем'єр-міністра Андрея Бабіша "дебілом", не знаючи, що камера продовжувала запис. Про це повідомляє IDNES.

Згідно з повідомленням, слова Малачової пролунали після завершення інтерв'ю Czech Television, коли вона вважала, що камери вже вимкнули.

"Те, що зробив Бабіш, - це суцільний хаос, а нам тепер разом розгрібати це. Перепрошую, але він дебіл", - сказала вона після завершення розмови з журналістом.

Своєю чергою, телеканал вирішив зробити цей фрагмент публічним. 

Згодом Малачова пояснила, що вдалася до такого висловлювання "на емоціях".

"Коли на тобі багато відповідальності, без емоцій не обійтися - я не робот. Ми у розпалі другої хвилі епідемії, і для мене зараз пріоритет - цей безпрецедентний виклик", - зазначила вона у надісланому журналістам повідомленні, однак не прокоментувала, чи планує публічно вибачитися перед Андреєм Бабішем.

Як зазначає видання Novinky, між міністеркою та прем'єром вже тривалий час напружені стосунки. Навесні Бабіш також критикував її в інтерв'ю.

Новини за темою: Прем’єр-міністр Острова Кука очолив сімнадцять міністерств

Нагадаємо, раніше у чеському містечку Лазне-Богданеч місцеві жителі поскаржилися поліції на нудистів, які відпочивали на пляжі без масок, через що правоохоронці винесли порушникам усне попередження. Законом не забороняється перебувати без одягу в певних місцях, проте під час карантину люди зобов'язані надягти маски у публічних місцях.Loading...