Twitter заблокував на 12 годин акаунт сина Трампа: Він поширив дезінформацію про коронавірус

Дональд Трамп з сином Дональдом Трампом молодшим Фото з відкритих джерел

На думку соцмережі, у відео, яке опублікував Трамп-молодший, містяться численні фальсифікації та неперевірені заяви про COVID-19

Соціальна мережа Twitter заблокувала на 12 годин акаунт сина президента Сполучених Штатів Америки Дональда Трампа — Дональда Трампа-молодшого. Сталося це після того, як він оприлюднив ролик із дезінформацією про коронавірус. Про це речник соцмережі повідомив у коментарі американському порталу Vice.

Згідно з повідомленням, на час дії "тимчасового вимкнення" (так це охарактеризував речник Twitter, - ред.) Трамп-молодший не зможе публікувати твіти, а також ретвітити чи вподобувати інші пости. Водночас він зможе мати доступ до особистих повідомлень.

Зазначається, що причиною блокування стало посилання на відео в дописі сина американського президента, де містяться "численні фальсифікації й неперевірені заяви про COVID-19 та його лікування".

Крім того, сам Дональд Трамп також оприлюднив кілька публікацій із посиланням на відео у Twitter і Facebook. Їх соцмережі видалили, але акаунт президента не блокували.

"Твіти з цим відео порушують нашу політику щодо боротьби з дезінформацією про COVID-19. Ми вжили заходів відповідно до нашої політики", - зазначив прессекретар Twitter.

Новини за темою: Трамп образився на Twitter і написав йому гнівний твіт

Нагадаємо, в травні поточного року соцмережа Twitter вперше в історії позначила пост президента США Дональда Трампа як недостовірний.

Згодом американський лідер звинуватив Twitter у втручанні в президентську кампанію після того, як його повідомлення позначили застереженням про перевірку тверджень.

Пізніше Трамп підписав виконавчий указ про регулювання діяльності соціальних мереж у країні та допустив, що може і зовсім закрити Twitter.

Кілька днів потому Twitter закрив допис Трампа, в якому він назвав протестувальників у Міннесоті "головорізами". Керівництво соцмережі зазначило, що твіт порушив правила Twitter щодо "прославляння насильства".

Loading...