ЦВК з понеділка запустить жартівливу інтернет-гру про вибори

Фото з відкритих джерел

Проєкт розроблено для виборців, спостерігачів, членів виборчкомів та кандидатів

Центральна виборча комісія запустить безкоштовний портал "ЦВК: Просвіта", на якому у вигляді інтерактивної інтернет-гри у доступній та жартівливій формі навчатимуть виборчим темам. Про це "Укрінформу" повідомили у пресслужбі ЦВК.

"21 вересня ЦВК запускає безкоштовний портал "ЦВК: Просвіта", курс "Просто про вибори". Навчання відбуватиметься у вигляді інтерактивної інтернет-гри у доступній та жартівливій формі. Вказаний проєкт розроблено для виборців, спостерігачів, членів виборчих комісій, кандидатів. Загалом кожен охочий зможе особисто початитись на тему виборів із Платоном, Черчилем, княгинею Ольгою та іншими поважними персонами", - зазначили у комісії.

"ЦВК: Просвіта" наразі є єдиним освітнім порталом про вибори "простою мовою".

Також анонсується, що на порталі кожен зможе безкоштовно ознайомитися та поглибити знання про вибори і демократію, про принципи виборів та їх організацію, про виборчі системи та інші важливі теми у простій манері. Жодних цитувань законів та нудних визначень тут немає.

Новини за темою: Для Києва 469 тис. грн, а для Львова - 131 тис. грн: ЦВК визначилася з розмірами грошових застав на місцевих виборах

Нагадаємо, раніше у ЦВК розповіли, як проходитимуть 25 жовтня місцеві вибори в умовах карантину. Зокрема, виборцям рекомендується мати при собі особисті ручки й захисні маски. Також ЦВК рекомендувала Кабміну під час підготовки до місцевих виборів створити умови на дільницях для дезінфекції рук при вході на дільницю і виході та забезпечити наявність захисних масок або респіраторів.

Loading...