Трамп закликав Байдена перевіритися на наркотики перед виборами

Кандидат у президенти США Дональд Трамп під час передвиборчої кампанії в місті Тампа Штату Флорида, 24 жовтня 2016 року

AP Photo/Evan Vucci

Трамп висловив підозру щодо раптового, помітного поліпшення результатів Байдена на дебатах

Президент Сполучених Штатів Америки Дональд Трамп закликав свого конкурента Джозефа Байдена здати тест на наркотики. Зробити це вони, на думку Трампа, мають до перших дебатів між кандидатами, запланованих на 29 вересня. Про це Трамп сказав в інтерв'ю Washington Examiner.
 
Очільник Штатів висловив підозру щодо раптового, помітного поліпшення результатів Байдена на дебатах у демократів, і припустив, що успіхи були результатом впливу наркотиків.

"Ніхто не думав, що переможе (Джо Байден, - ред.). Адже на дебатах він так погано виступав. Якщо чесно, то найкращий його виступ був проти Берні. Ми запросимо тест на наркотики, до речі, оскільки його найкращий виступ на дебатах був проти Берні. Не те щоб він був Вінстоном Черчиллем, тому що він ним не був, це були нормальні, нудні дебати. Ви знаєте, нічого дивного не відбулося", — пояснив свою ініціативу Трамп.

Американський президент не повідомив, коли і куди він звернеться з проханням провести тест на наркотики, але, схоже, він знав, що є невелика ймовірність того, що це станеться.

"Я думаю, це доречно. Я не знаю, чи дозволять мені це зробити, але я думаю, що вони повинні це зробити", — сказав він.

Зазначимо, що у 2016 році Дональд Трамп так само закликав протестуватися на наявність наркотиків свою тодішню суперницю — демократку Гілларі Клінтон: "Думаю, перед дебатами нам потрібно провести тест. Бо я не знаю, що з нею коїться". Однак, тоді тест на наркотики ніхто з кандидатів так і не здав.

Новини за темою: Джо Байден – офіційний кандидат у президенти США: Як він збирається перемагати і чому Трамп з нього кепкує

Нагадаємо, раніше президент США Дональд Трамп закликав відтермінувати проведення виборів президента. На його думку, на результати можуть вплинути фальсифікації під час голосування поштою.Loading...