Новини » Курйози Читать эту новость на русском

Трамп в день виборів опублікував нарізку своїх танців під "гей-гімн"

Дональд Трамп AP Photo

Під час передвиборчої кампанії Трамп завершував свої виступи під пісню YMCA групи Village People

Під час своєї передвиборчої кампанії нинішній президент Сполучених Штатів Америки Дональд Трамп закінчував свої виступи танцем під пісню YMCA групи Village People, а в сам день виборів, 3 листопада, він випустив кліп-нарізку під цю пісню. Відповідний ролик політик опублікував у своєму Twitter.

"Голосуй! Голосуй! Голосуй", - підписав публікацію Дональд Трамп.

Саме так, в кінці своїх виступів в різних містах і штатах Трамп пританцьовував під пісню YMCA.

 

Довідково:

YMCA (Young Men's Christian Association) - це молодіжна волонтерська організація "Юнацька християнська асоціація", що є однією з найбільших у світі. Офіційно не пов'язана ні з якою церквою або урядом.

У США організація часто допомагала людям із сільської місцевості влаштовуватися в місті, даючи їм тимчасове житло і роботу.

Згодом з'явилися теорії, що пісня YMCA групи Village People є відсиланням до прихованої репутації організації. У 70-80-х роках XX століття організація заробила негативну репутацію - нібито їх клуби були місцем, яке часто відвідують геї, а сама пісня нібито прославляла гей-культуру - на це натякали і сценічні образи учасників групи і їх поведінка.

Пізніше група Village People заперечувала будь-які подібні порівняння, але для багатьох ця пісня стала одним із символів ЛГБТ-руху - так званим гей-гімном.

Новини за темою: Президентські вибори в США: Перше місто оприлюднило результати

Нагадаємо, сьогодні, 3 листопада, в США проходить основний день президентських виборів. Головними претендентами на пост глави держави є нинішній президент Дональд Трамп і колишній віцепрезидент, кандидат від Демократичної партії Джо Байден. Чи є у Трампа шанси на переобрання читайте тут

Loading...