Трамп похвалив себе та силовиків за придушення протестів у США

Протести проходили у Вашингтоні та Міннеаполісі

Дональд Трамп AP Photo

Президент Сполучених Штатів Америки Дональд Трамп похвалив силовиків за те, що вони придушили протести проти поліцейського насильства у Вашингтоні і Міннеаполісі минулої ночі. Відповідне повідомлення американський лідер опублікував у Twitter

"У штаті Вашингтон не було проблем минулої ночі. Багато арештів. Всі виконали велику роботу. Переважна сила. Домінування. Точно так само Міннеаполіс був чудовий (спасибі тобі, президент Трамп!)", - написав президент США.

Twitter Дональда Трампа

Новини за темою: Трамп проти Twitter: Як маркування одного посту змінить стандарти діяльності соцмереж в США

Нагадаємо, акції протестів у США пройшли після того, як увесь світ дізнався, що 25 травня під час жорсткого затримання поліцейськими загинув афроамериканець Джордж Флойд, підозрюваний в підробці документів і котрий чинив опір під час арешту.

Згодом у США заарештували офіцера поліції, який брав участь у затриманні Джорджа Флойда, - саме цей поліцейський тримав ногу на шиї загиблого.

Крім того, Трамп під час брифінгу в Білому домі пообіцяв залучити американських військових для придушення акцій протесту, а також заявив, що заворушення, які відбуваються в США, слід вважати актами тероризму.

Loading...