Трамп напередодні Дня подяки помилував двох індичок

Дональд Трамп і Меланія Трамп на церемонії помилування індичок MANDEL NGAN / AFP VIA GETTY IMAGES

Очільник США заявив, що цілком прощає птахів

Президент США Дональд Трамп разом із першою леді Меланією Трамп відсвяткував День Подяки у Білому домі й помилував індичок на прізвиська Кукурудза та Початок. Про це повідомляє CBS.

Зазначається, що традиційне помилування індичок відбулося в Трояндовому саду офіційної резиденції очільника США. "Кукурудзо, я цілком прощаю тебе!", – сказав Трамп, вибачаючи індичку.

Відомо, що обидва птахи, які приїхали до Вашингтона зі штату Айова, доживуть решту своїх днів в Айовському університеті. Кукурудзу та Початок виховував Рон Кардель, голова Національної федерації індичок.

Під час помилування поки що чинний президент назвав нинішні часи "дуже незвичайними, але в багатьох аспектах дуже і дуже хорошими", наголосивши на прогресі у створенні вакцини від COVID-19. "Ми дякуємо за безцінні свободи, які ми успадкували, і просимо Бога доглянути і захистити нашу країну", – сказав Трамп.

Довідка

Церемонія помилування індичок – традиційний захід очільників США, присвячений Дню подяки, який цього року в багатьох країнах світу відзначається 26 листопада. Вперше церемонію помилування провів 16-й президент США Авраам Лінкольн у 1863 році. У 2018 році Дональд Трамп помилував індичок із прізвиськом Горох і Морква, а минулого – Хліб і Масло.

Новини за темою: Трамп розпорядився почати передачу влади Байдену

Нагадаємо, нещодавно перша леді США Меланія Трамп зустріла різдвяну ялинку, що прикрасить Білий дім у прийдешні свята. Дерево, висота якого сягає 5,6 м, підвезли до резиденції президента на кареті, запряженій кіньми з дзвіночками.

Loading...