"Скала" і "Трансформери: Помста полеглих": Китайська армія у своєму ролику використала кадри з голлівудських фільмів

Військова база ВПС США на острові Гуам та кадр із відео китайської армії Фото з відкритих джерел

І це вже не вперше

Народно-визвольна армія Китаю (НВАК) використала у своєму новому ролику кадри з голлівудських фільмів, повідомляє CNN.

Як зазначається, напередодні НВАК опублікувала в соцмережі Weibo (аналог Twitter) ролик про міць своїх Військово-повітряних сил, на якому ракетоносець Xian H-6 знищує військову базу, дуже схожу на базу ВПС США на острові Гуам.

Зокрема, у 40-секундному ролику можна побачити кадри щонайменше з фільмів: "Володар бурі", "Скала" і "Трансформери: Помста полеглих".

Примітно, за інформацією South China Morning Post, таке відбувається вже не вперше. За словами співрозмовника видання із лав китайської армії, багато офіцерів НВАК є фанатами голлівудських бойовиків, а використання кадрів із фільмів не порушує авторських прав, оскільки вставки дуже короткі, а самі ролики не призначені для комерційного використання.

Втім, такі ролики іноді потрапляють на телебачення КНР. До прикладу, у 2011 році армія показувала відео про навчання ВПС, в якому використала кадри з фільму "Найкращий стрілець" 1986 року.

Варто зауважити, що після розголосу у ЗМІ НВАК видалила ролик із соцмережі.

Новини за темою: Прем'єр-міністр Нової Зеландії дозволила працювати під час карантину Зубній феї і Великодньому кроликові

Нагадаємо, раніше Бельгійський театр використав яскраві кадри сутичок в українському парламенті для реклами свого нового сезону. 

Loading...