Швидко і надійно: У Дубно співробітників "Нової Пошти" пересадили на коней

Новий спосіб доставки посилок від Нової Пошти Фото з відкритих джерел

Співробітники "Нової Пошти" доставляють посилки возом

У Рівненській області "Нова пошта" доставляє посилки кіньми. Про це розповіли на сторінці "Типове Дубно" у соцмережі Facebook.

Повідомляється, що в місті Дубно, Рівненської області, через перекриття моста співробітникам "Нової Пошти" довелося пересісти на віз з кіньми для доставки посилок.

У мережі опублікували фотографію, на якій можна побачити віз зі старого причепа, який до верху заповнений посилками компанії "Нова Пошта". При цьому "двигуном" воза виступають два коні бурого кольору.

"Швидка і надійна доставка", - підписав публікацію автор.

Примітно, що в місті Дубно є два мости через річку Іква — головний і понтонний.

Головний міст давно знаходиться на ремонті, а понтонний відновили кількома днями раніше, проте він знову зламався. Тому з 1 жовтня місцева влада вирішила перекрити понтонний міст. Це призвело до справжнього колапсу.

Через понтонний міст дозволено їхати лише комунальному транспорту. При цьому людей висаджують перед початком моста, а потім знову забирають в салон, оскільки з пасажирами проїжджати не можна. Також по мосту дозволено їхати екстреним і комунальним службам.

Новини за темою: Вплив вібрації на черв’яків: Українські науковці здобули Шнобелівську премію з фізики

Нагадаємо, раніше у місті Козятин замість знака з написом про любов до населеного пункту, з'явився напис про любов до кіз, а все через те, що через негоду будівельники не встигли встановити решту літер.

Loading...