"Що, чорт забирай, вам втрачати!": Трамп закликав Каліфорнію голосувати на виборах за нього

Президент США Дональд Трамп Фото з відкритих джерел

Президент США наголосив на тому, що люди тікають з Каліфорнії через несприятливі умови проживання

Президент Сполучених Штатів Америки Дональд Трамп закликав жителів Каліфорнії підтримати його на президентських виборах, які заплановані на 3 листопада, заявивши, що їм "нема чого втрачати" в нинішній ситуації. Про це він написав у своєму Twitter.

"Люди тікають із Каліфорнії. Надто високі податки, надто висока злочинність, надто багато збоїв, надто жорсткі обмеження. Голосуйте за Трампа, що, чорт забирай, вам втрачати!" — заявив чинний лідер США.

Новини за темою: Трамп заявив про фантастичне самопочуття після COVID-19

Нагадаємо, наприкінці вересня відбулися перші дебати між Дональдом Трампом та Джо Байденом. У ході цього кандидати на посаду президента США торкнулися низки питань, в тому числі роботи сина Байдена в Україні, який, за словами Трампа, заробив цілий корупційний статок.

Днями, Комісія з президентських дебатів США скасувала другий раунд дебатів між чинним американським президентом Дональдом Трампом і кандидатом від Демократичної партії Джо Байденом, які були заплановані на сьогодні, 15 жовтня. Фінальний раунд дебатів відбудеться 22 жовтня — і Трамп, і Байден погодилися взяти участь у наступному заході.

Loading...