Новини » Курйози Читать эту новость на русском

Росіянин прожив 53 роки з монетою в носі, бо "боявся сказати мамі"

Фото з відкритих джерел

Чоловік прийшов до лікарів, оскільки декілька місяців не міг дихати правою частиною носа

У Росії прооперували 59-річного пацієнта, який в ранньому дитинстві під час гри запхнув у ніс монету, а дістати її змогли тільки зараз. Про це повідомляє пресслужба Департаменту охорони здоров'я Москви.

Згідно з повідомленням, чоловік звернувся в поліклініку до лікаря-оториноларинголога зі скаргами на повну відсутність носового дихання в правій половині носа протягом декількох місяців.

Згодом, під час комп'ютерної томографії, було встановлено, що ніздря з правого боку повністю заблокована чужорідним тілом кам'янистої щільності, а в задніх відділах, ближче до носоглотки, був розташований предмет округлої форми. Окрім цього, у чоловіка діагностували викривлення носової перегородки.

Новини за темою: У Москві затримали Діда Мороза, який вийшов на мітинг проти відміни новорічних святкувань та покликав на допомогу Санту

Лише після цього пацієнт згадав, як приблизно в шестирічному віці, граючись, засунув однокопієчну монетку в ніс, однак розповісти суворій мамі він боявся, а згодом і взагалі забув про цей випадок. 

"За довгі роки навколо монети в носі сформувався конгломерат кам'янистої щільності - риноліт. Труднощі при диханні чоловік, звичайно ж, відчував і раніше, але всі підозри лікарів падали на викривлену носову перегородку. Сучасна техніка дозволила виявити справжню причину патології", - розповіла лікар-оториноларинголог лікарні ім. М.П. Кончаловського Тетяна Михайлова.

Як зазначається, чоловіку успішно провели ендоскопічну операцію, яка тривала півтори години. У минулу п'ятницю пацієнта прооперували, а вже в понеділок виписали.

Новини за темою: В Узбекистані запустять онлайн-систему, аби слідкувати за надмірною вагою чиновників

Нагадаємо, нещодавно у Волгограді суд заарештував трьох осіб за підозрою в "організації діяльності екстремістської організації", оскільки вони заперечують розпад СРСР

Loading...