live

Президент Аргентини ввів жорсткий карантин в країні, але "помилував" зубну фею

Альберто Фернандес. Фото EPA-EFE

З незвичайним проханням через свою матір звернувся до глави держави 7-річний хлопчик

Президент Аргентини Альберто Фернандес розпорядився ввести в країні більш суворі обмеження в рамках карантину через коронавірус, але звільнив від них зубну фею. Про це він повідомив в Twitter.

Зокрема, кумедний випадок стався на вихідних. Президент розпорядився, щоб всі працівники в країні, крім "вкрай необхідних", дотримувалися карантину і не виходили з будинку на вулицю без потреби. 

Однак, до голови держави через свою матір звернувся з незвичайним проханням 7-річний хлопчик.

"Шановний Альберто Фернандес, маю запитати у вас: чи може зубна фея також бути звільненою від карантину? У Хоакіна (ім'я хлопчика, – ред.) щойно випав перший молочний зуб, і ми не знаємо, чи варто залишити їй (зубній феї, – ред.) лист. Ми не хочемо, щоб у зубної феї були проблеми або щоб її затримала поліція", – йдеться у пості жінки в соцмережі.

Після цього, президент відповів матері хлопчика Сесілії, що зубну фею додали в перелік "вкрай необхідних працівників".

"Сесіліє! Зубна фея може залишати винагороди за зуби, що випали, тому що вона не підпадає під дію карантину. Але всі інші – сидять вдома. Хоакін може залишити зуб під подушкою і згодом насолоджуватися своєю нагородою", – написав Фернандес.

 

Раніше повідомлялося, що незвичайний підхід до боротьби з коронавірусом і в іспанських поліцейських. Щоб люди не нудьгували на карантині, вони дали для них концерт на вулиці, заспівавши популярну дитячу пісеньку.

Loading...