Помічник "слуги народу" задекларував "дуже цінного" кота

Чоловік володіє 50% тварини

Кіт Котовськи Facebook

Помічник херсонського нардепа від партії "Слуга народу" Павла Павлиша Роман Завгородній в своїй декларації про доходи за 2019 рік вказав кота за три тисячі гривень. Про це свідчать дані на сайті Єдиного державного реєстру декларацій.

Наголошується, що помічник-консультант Роман Завгородній за 2019 рік заробив 209,346 тис. грн, дохід його дружини склав 57,9 тис. грн. На банківських рахунках і готівкою сім'я має 61,8 тис. доларів і 94,9 тис. грн.

Також дружина Завгороднього володіє квартирою площею 64 кв. м. В сім'ї є машина Daewoo Lanos 2003 року випуску.

Крім того, помічник нардепа вказав, що володіє предметами мистецтва: картиною і двома антикварними глиняними виробами.

Найунікальнішу власність чоловік вказав у розділі "цінне рухоме майно".

Завгородній вказав, що володіє котом на ім'я Котовськи, породи скоттіш-фолд, шотландський висловухий. Вартість тварини, якого він придбав 16 грудня 2019 року, вказана як 3000 (швидше за все, гривень, - ред), але в описі вказано, що кіт – дуже цінний. Він перебуває в спільному володінні Романа Завгороднього та його дружини в рівних частках. 

Скрін декларації Романа Завгороднього Єдиний державний реєстр декларацій

Зазначимо, що середня вартість кота подібної породи варіюється у межах 1-8 тис. гривень.

Нагадаємо, мер Одеси Геннадій Труханов задекларував подарунок вартістю 600 тис. грн, який отримав від дочки. Однак не вказано, що саме вона подарувала батькові. Відомо, що мова йде про презент у негрошовій формі.

Loading...