Під час прогулянки 99-річний британець зібрав на боротьбу з коронавірусом 30 млн фунтів стерлінгів

Пенсіонер влаштував челендж у власному саду

Житель Великої Британії Том Мур, якому 30 квітня виповниться 100 років, зміг зібрати на боротьбу з коронавірусом COVID-19 30 мільйонів фунтів стерлінгів. Для цього він пообіцяв у своєму 25-метровому саду пройти 100 кіл до свого дня народження, повідомляє Deutsche Welle.

Згідно з повідомленням, до початку введення карантину літній чоловік переніс операцію на тазостегновому суглобі. Лікар порадив йому гуляти для відновлення. Британець вирішив це робити з користю.

Мур 9 квітня запустив челендж, в якому зібрався пройти в своєму саду близько трьох кілометрів, і закликав усіх небайдужих жертвувати гроші, які він передасть організації, що бореться з COVID-19.

Як розповів ветеран Другої світової війни, він розраховував зібрати одну тисячу фунтів стерлінгів. Ця сума була отримана досить швидко, і тоді Том поставив планку в 10 тисяч. Однак і цю цифру довелося оновлювати.

Він щодня отримує сотні листів від вдячних співгромадян. Том Мур розповів, що йому прислали вже 70 тис. листівок.

"Він робить прекрасну справу. Він - 99-річний ветеран, тобто він завжди був на передовій. Там же він залишається і зараз, і своєю наполегливістю надихає нас усіх", - заявили в одному з онлайн-інтерв'ю принц Вільям і Кейт Міддлтон.

Зазначається, що 16 квітня, коли Том Мур закінчував свій "марафон", в його саду стояла почесна варта з числа військовослужбовців Йоркширського полку, в якому він колись служив.

Вже відомо, що ветерана збираються нагородити премією Pride of Britain (Гордість Британії).

Нагадаємо, раніше в США 93-річна пенсіонерка отримала від відомої компанії 150 безкоштовних банок пива на час карантину через фото, на якому вона зображена з написом "Мені потрібно більше пива".

Loading...