Пандемія коронавірусу: Молодята зіграли весілля в грі Animal Crossing: New Horizons

Наречений вигадав таке весілля, коли довелося скасувати справжню церемонію

Віртуальне весілля у грі Аnimal Crossing: New Horizons

Reddit

Через пандемію коронавірусу у світі пара провела весільну церемонію в грі Animal Crossing: New Horizons. Про це на форумі Reddit повідомила сама наречена – Шармін Аша. Також вона в інтерв'ю порталу Insider поділилася подробицями.

За словами Шармін, у них з нареченим Назмулом Ахмедом була запланована справжня весільна церемонія на 12 квітня 2020 року, але через коронавірус COVID-19 її довелося скасувати.

"Тоді мій наречений Назмул прикрасив квітами та сердечками свій острів в симуляторі життя Animal Crossing: New Horizons і запросив мене туди під приводом спільної гри. Там вже чекали наші друзі, які й допомогли провести весільну церемонію", - розповіла дівчина.

Крім того, через пандемію Шармін не змогла потрапити на свій випускний з медичної школи. Його вона також відсвяткувала у грі Animal Crossing: New Horizons.

Нагадаємо, розробники гри Minecraft надали безкоштовний доступ до освітніх даних в межах Minecraft: Education Edition до 30 червня 2020 року. За словами розробників, гравці матимуть можливість відвідати Міжнародну космічну станцію або навіть дослідити внутрішню частину людського ока та інше.

Раніше повідомлялося, що в Мадриді правоохоронці затримали 77-річного чоловіка, який вийшов на вулицю усупереч забороні, оскільки вирушив на полювання за покемонами у грі Pokemon GO. За недотримання режиму карантину на пенсіонера чекає штраф до 30 тис. євро або ж тюремний термін.

Loading...