Олександра Клітіна відверто зізналася: "Так, у мене зроблені груди. У мене був дитячий комплекс"

Олександра Клітіна Скріншот відео

Колишня заступниця міністра інфраструктури Олександра Клітіна зізналася, що у неї штучні груди.

Таке відверте зізнання вона зробила в ефірі ток-шоу "19" на телеканалі ZIK.

"Якщо так країну цікавлять мої груди, я скажу: взагалі, чи є у людей логіка, чи можуть бути у жінки, якій вже майже 40 років такі груди натуральні? Так, у мене зроблені груди. У мене був дитячий комплекс – у мене не було грудей ніколи, і я вирішила зробити собі груди. Тому, будь ласка, можете знову хайпити мене і казати, що у мене силіконові груди. Будь ласка, робіть мені рейтинги", – сказала Олександра Клітіна.

Новини за темою: Клітіна має намір звернутися до суду у зв'язку з "постільним" скандалом

Нагадаємо, 18 листопада був опублікований запис розмови депутатів "Слуги народу", де згадувалося, що одна із заступників міністра отримала свою посаду "через ліжко". У Тelegram-каналах заявили, що йдеться про Олександру Клітіну – заступника міністра транспорту та інфраструктури.

А вже 27 листопада Кабінет міністрів України звільнив з посади заступника міністра інфраструктури з питань євроінтеграції Олександру Клітіну.

30 червня колишня заступниця міністра інфраструктури Олександра Клітіна, яку звільнили після секс-скандалу, оголосила про створення своєї партії. Такий амбіційний крок вона вирішила зробити для боротьби з корупцією та щоб розібратися з "політичними проститутами".

Loading...