Новини » Курйози Читать эту новость на русском

Нацпарк у Таїланді повертатиме туристам сміття поштою

При відвідуванні нацпарку Кхауяй, туристи повинні будуть вказати свою адресу

Представники Національного парку Кхауяй в Таїланді будуть відправляти туристам і відпочиваючим сміття поштою, якщо вони не приберуть за собою. Про це заявив міністр навколишнього середовища країни Варавут Сілпа-Арча, передає BBC.

Крім того, працівники парку звернуться в поліцію і повідомлять про відповідне порушення. Відзначимо, що за подібне в країні передбачений великий штраф або до 5 років позбавлення волі.

Так, при відвідуванні нацпарку Кхауяй, туристи повинні будуть вказати свою адресу, щоб рейнджери могли легко їх вистежити, якщо ті залишать після себе сміття.

До слова, міністр Сілпа-Арча розмістив перші "повернення" на своїй сторінці у Facebook. Зокрема, крім сміття, в посилці міститься записка: "Ви забули ці речі в Національному парку Кхауяй". 

За словами працівників парку, залишене сміття становить особливу небезпеку для тварин, які можуть спробувати його з'їсти.

Новини за темою: Художник із США готовий викупити тіло Леніна за мільярд доларів

Нагадаємо, у Варшаві співробітники зоопарку хочуть знизити рівень стресу слонів за допомогою олії канабісу. Тварини не використовуватимуть трубки для каннабісу і не отримуватимуть ящики з марихуаною. Канабіс їм будуть давати в рідкому вигляді, вони можуть вживати його , використовуючи хобот.

Експеримент триватиме 2 роки. У разі позитивних результатів — медичний канабіс спробують давати іншим тваринам, що живуть в неволі.

Loading...