live

Нардеп Богуцька прийшла на засідання Ради у в'язаній масці. Фото

Вона повідомила, що це елемент маскового демаршу

Народний депутат Єлизавета Богуцька

Facebook/Єлизавета Богуцька

Народний депутат від фракції "Слуга народу" Єлизавета Богуцька підірвала соцмережі зробленим в сесійній залі Ради селфі, на якому вона зображена в незвичайній "коронній масці", зробленій з сітки. Таке фото вона опублікувала у Facebook після того, як на вході в парламент їй виміряли температуру, і та виявилася 34 градуси.

"Сьогодні вранці при вході в парламент виявилося, що у мене температура ледь набирає 34°С. Холону. Пізніше зрозуміла, в чому причина. Це вірус помер. Не зміг подолати бар'єр моєї коронної маски!" - написала під фото політик.

Допис Єлизавети Богуцької Facebook/Єлизавета Богуцька

Варто відзначити, що її пост викликав подив і обурення.

З часом вона пояснила такий креативний образ, зазначивши, що це масковий демарш.

"Це не авоська. І не ажурна маска. І не сексуальний атрибут. Це — елемент масочного демаршу. Натяк на масковий ідіотизм. Протест, спрямований проти ненормального карантину і ще більш ненормальних рішень Кабміну", - розповіла Богуцька.

Допис Єлизавети Богуцької Facebook/Єлизавета Богуцька

Вона додала, що йдеться про вчорашню заяву головного санітарного лікаря України Віктора Ляшка про відкриття пляжів та його слова про вплив ультрафіолету на коронавірус.

Новини за темою: Обличчя в масках: Тимошенко прийшла в Раду в чорному респіраторі, а у нардепа Ткаченка Urbanmask за 2,3 тис. гривень

Нагадаємо, головний санітарний лікар Віктор Ляшко заявив, що цього літа Міністерство охорони здоров'я дозволить купатися у водоймах, однак при певних умовах. Люди повинні будуть дотримуватися соціальної дистанції та правил особистої гігієни: мити руки і використовувати захисні маски.

Loading...