live

На Закарпатті 90-річна жінка назбирала та здала 400 кг макулатури

Бабця збирати картон, щоб підзаробити, бо має маленьку пенсію

У Закарпатській області літня жінка звернулася до пункту прийому вторинної сировини "Кольорові баки", аби від неї по можливості забрали картон, який вона назбирала. Про це повідомляється на сторінці пункту прийому у Facebook.

Згідно з повідомленням, у місті Берегове бабуся Марія Власівна власноруч назбирала 400 кілограм картону. З ініціативи пункту прийому було організовано транспорт, який забрав увесь папір.

"На моє запитання навіщо вона збирає картон, Марія Власівна відповіла, що має замалу пенсію і в такий спосіб хоч якось намагається підзаробити і водночас зробити корисне для довкілля", - зазначив керівник "Кольорових баків" Віктор Бучинський.

Вилучені кошти за макулатуру були передані жінці, яка доклала неабиякий труд.

Зазначимо, вартість 1 кг макулатури коливається від 1 до 3 грн. З розрахунку за найвищою ціною, Марія Власівна повинна була отримати близько 1,2 тис. гривень.

Раніше повідомлялося, що в українському підручнику з географії за шостий клас помітили карту з комп'ютерної гри The Elder Scrolls V: Skyrim. Карта з віртуальної гри опублікована на 36 сторінці, нею проілюстровано розділ "Земля на плані та карті".

Loading...