У Козятині через негоду з'явилася локація для селфі із зізнанням у любові козам. Фото

Незавершена локація для селфі в Козятині Facebook-група Погляд - Козятин

На місці незабаром планують створити сквер

У місті Козятин замість знака з написом про любов до населеного пункту, з'явився напис про любов до кіз, а все через те, що будівельники не встигли встановити решту літер. Про такий курйоз написав в Facebook-групі місцевий житель Олександр Крисков.  

Як зазначається, новий знак встановлюють на перехресті вулиць Академіка Павлова і Незалежності за кошти місцевих підприємців та меценатів. Також навколо хочуть створити сквер і облаштувати зону відпочинку.

Новини за темою: Фанати "Гаррі Поттера" дві години чекали "Хогвартс-експрес", а його перекрив інший потяг

"Територія очищується та готується (пам'ятаєте які там джунглі з кущів та бур'янів були), не поспішайте критикувати, дочекайтесь завершення. Можливо з напису саме тому і почали щоб ви звернули увагу та слідкували за процесом, а краще, взявши лопату та відро, прийшли допомогти, показавши свою любов до Козятина на ділі! Повірте, то будуть найкращі ваші селфі", - написав Крисков.

Новини за темою: Щура з Камбоджі, який уміє шукати міни, закопані під землею, нагородили за порятунок людських життів

Нагадаємо, нещодавно у Львівській мерії оселився кіт, який випадково заліз до кабінету міського голови через балкон. У місті його вже охрестили головним котом міста, а користувачі соцмережі дали йому ім'я - Левчик. 

Loading...