У Франції до музею д'Орсе, де представлені відверті картини, не пропустили студентку з глибоким декольте

Та сама сукня, через яку Жанну не пустили в музей Орсе

Twitter

Дівчина потрапила в музей лише після того, як вдягнула піджак

Музей д'Орсе у Парижі, який відомий колекцією картин XIX століття, серед яких багато творів з оголеною натурою, не пустив студентку через надто глибоке декольте. Про це повідомила сама дівчина у Twitter.

За словами студентки літературного факультету Жанни, минулого вівторка, 8 вересня, вона з подругою вирішила сходити в музей. Проте на вході її зупинили співробітники музею. Посилаючись на правила, вони заявили, що її сукня є надто відкритою для того, щоб відвідувати музей, і пустили всередину лише тоді, коли вона вдягла піджак.

При цьому співробітники музею не повідомили, яке саме правило для відвідувачів музею вона порушила.

"Я й гадки не мала, що моє декольте може стати приводом для якихось негараздів. Моя подруга в той день була одягнена у коротку майку, яка відкривала пупок. Але вся увага охоронців та співробітників музею зосередилася на моєму декольте ще до того, як я змогла показати свій квиток до музею", - розповіла дівчина.

"Ні-ні, я не можу вас впустити. Це заборонено, це неприйнятно, - переповідає слова співробітників Жанна, не приховуючи обурення. - Ніхто і ніколи не може мені казати, що моє декольте - проблема".

Коли допис дівчини став популярним у соцмережах, в музеї заявили, що шкодують про цей інцидент.

"Ми глибоко шкодуємо через те, що сталося і просимо вибачення у людини, із якою ми намагаємося зв'язатися", - повідомив музей у Twitter.

Згодом Жанна розповіла, що музейний співробітник таки додзвонився їй і вибачився особисто.

При цьому вона і досі вважає, що у своїх публічних вибаченнях музей так і не визнав, що вся скандальна ситуація містила в собі елементи сексизму та дискримінацію.

Новини за темою: В Австралії чоловік проник у музей, щоб зробити селфі з динозавром. Відео

Нагадаємо, раніше у нідерландському місті Лердам із музею втретє викрали картину Франса Халса під назвою "Два усміхнені хлопчики", написану в XVI столітті. 

Loading...