Міноборони Британії назвало Миколаївську область "заднім двором РФ"

Міноборони Британії назвало Миколаївську область "заднім двором РФ" Фото з відкритих джерел

Так Міністерство прокоментувало висадку українських і британських десантників

Пресслужба Міністерства оборони Британії повідомила про перший етап висадки українських і британських військових в Миколаївській області. Однак, помилково назвала цей регіон "заднім двором Росії". Про це пресслужба британського Міноборони написала у Twitter

Так, в Україні почалися військові навчання "Об'єднані зусилля-2020". Під час першого етапу в Миколаївську область висадили українських і британських десантників. Однак, матеріал про це Міністерство оборони підписало так: "Ми висадилися на задньому дворі Росії".

Пізніше текст публікації змінили, проте назва картинки залишилася колишня (дослівно): "We dropped into Russia's backyard". 

Скріншот

Новини за темою: У повітряний простір України ввійшли бомбардувальники США

Нагадаємо, днями Україна розпочала стратегічні командно-штабні навчання "Об'єднані зусилля-2020". Корабельна група Військово-Морських сил Збройних сил України вже приступила до практичного виконання завдань у Чорному морі.

Однак, у Миколаївській області на полігоні "Широкий лан" під час навчання окремої механізованої бригади оперативного командування "Північ" не спрацював протитанковий ракетний комплекс (ПТРК) FGM-148 Javelin. 

Loading...