Малюська показав VIP-камери в СІЗО Одеси і закликав киян купувати сертифікати на них

Міністр юстиції України Денис Малюська

Facebook-сторінка Дениса Малюськи

Міністр переконаний, що кияни могли відчувати дискомфорт через відсутність елітних камер в Одесі

В Одеському слідчому ізоляторі (СІЗО) відкрили платні VIP-камери з новим ремонтом, бойлером, кондеціонером та іншими зручностями. Світлини елітних камер опублікував міністр юстиції України Денис Малюська у Facebook.

"Відсьогодні тут починають працювати дві платних камери, одна для двох, інша для трьох осіб. У Одесі завжди круто, тому ціни стабільні незалежно від сезону", – зазначив урядовець. 

Так, доба у VIP-камері в СІЗО коштує 985 гривень,тиждень – 3 502 грн., а за місяць перебування там доведеться віддати 4 093 гривень. 

Крім цього, платні камери відкрили і в Миколаєві. Доба там коштує – 452 грн., тиждень – 1 540 грн., а місяць – 3 666 грн.

Новини за темою: У Малюськи є одна система – розпродати СІЗО під забудову, – Загородній

За словами міністра, відїжджаючи до Одеси, до стандартного набору плавок, сонцезахисних крему та окулярів тепер слід додавати сертифікат на платну камеру.

"Справа у тому, що весь Київ відпочиває у Одесі, а платних камер там не було. Столичні жителі могли відчувати дискомфорт. Ну а ми ж клієнтоорієнтовані. Де клієнти – там і ми", – наголосив Малюська. 

Нагадаємо, нещодавно Денис Малюська заявив про старт продажу подарункових сертифікатів на проживання в платних камерах СІЗО.

"Подаруйте знайомому подарунковий сертифікат, і, якщо його візьмуть під варту, він зможе потрапити в камеру з поліпшеними умовами утримання", – порекомендував міністр.Loading...