Львів'яни просили покласти бруківку, але комунальники її намалювали. Фото

Місцева жителька зверталася до влади з проханням відремонтувати дорогу

"Відремонтована" бруківка у Львові Anna Prod

У Львові комунальників просили покласти нову бруківку на тротуарі, а комунальні служби залили яму бетоном і намалювали "цеглинки". Фото зробленого ремонту з’явилося в групі Гаряча лінія міста Львова у Фейсбук.

Львів’янка показала знімки тротуару до роботи комунальників та після. Жінка пише: "Прохання заробити бруківкою, а не намалювати бруківку з бетону. Була гарно зроблена зупинка і тротуар".

"Відремонтована" бруківка у Львові Anna Prod

Адміністратори групи зазначили, що скерували звернення щодо креативного рішення в управління інженерного господарства Львівської міської ради. Там відповіли, що під час проведення робіт плитку було демонтовано, після чого її викрали. Намальовану бруківку обіцяють замінити справжньою до 13 липня.

Цікаво, що цеглинки намалювали поперек справжнім. Користувачі жартують над роботою комунальників: "Хтось прогулював геометрію в школі)))", "Творчі працівники, їм треба шукати кращу роботу!)", "Я б за такий креатив майстра похвалив, але якби ще напрямок вгадав можна премію давати)".

Новини за темою: На Львівщині спіймали священника, який організував масштабну торгівлю зброєю

Нагадаємо, на Одещині комунальники встановили зупинки "для велетнів та ліліпутів". Лавки на зупинках виявилися або дуже низькими, або дуже високими.

 Loading...