Лукашенко, Путін і Трамп отримали "Шнобеля"

Фото з відкритих джерел

Вони отримали Шнобелівську премію через реакцію на пандемію коронавірусу

Керівники дев'яти країн – Росії, США, Білорусі, Бразилії, Великої Британії, Індії, Мексики, Туреччини та Туркменістану – отримали Шнобелівську премію через реакцію на пандемію коронавірусу. Відповідна трансляція велась на сайті Improbable Research.

Церемонія The Ig Nobel Prize Ceremony, яка є пародією на престижну міжнародну Нобелівську премію, відбулася онлайн 17 вересня у Гарвардському університеті, США.

Засновник премії, редактор "Анналів неймовірних досліджень" Марк Абрахамс повідомив, що нагорода у сфері медичної освіти присуджена лідерам Бразилії, Великобританії, Індії, Мексики, Білорусі, США, Туреччини, Росії, і Туркменістану.

Новини за темою: Ердоган прийшов до парламенту із тепловою камерою: Міряв температуру

"Премія вручається Жаіру Болсонару (Бразилія), Борису Джонсону (Великобританія), Нарендрі Моді (Індія), Андресу Мануелю Лопесу Обрадору (Мексика), Олександру Лукашенку (Білорусь), Дональду Трампу (США), Реджепу Тайїпу Ердогану (Туреччина), Володимиру Путіну (Росія) і Гурбангули Бердимухамедову (Туркменія) за використання пандемії коронавірусу для того, щоб навчити світ тому, що політики можуть сильніше впливати на життя і смерть, ніж вчені та лікарі".

Разом із тим ведучий передав "особливі привітання" Лукашенкові, адже це вже друга його "нагорода": у 2013 році білоруському президенту присудили Шнобелівську премію в номінації "Премія миру" за "заборону публічних оплесків", а також за "затримання білоруськими правоохоронцями одноруку людину за оплески".

Новини за темою: Президент Бразилії осоромився, прийнявши карлика за дитину та взявши його на руки

Нагадаємо, прем'єр-міністр Великої Британії Борис Джонсон визнав, що протягом "перших кількох тижнів і місяців" спалаху коронавірусу COVID-19 у Великій Британії уряд не розумів коронавірус.

Loading...