Кіт Вінслоу грає на піаніно, щоб отримати їжу. Відео

Кіт Вінслоу Фото з відкритих джерел

За словами господині Вінслоу, він настільки любить поїсти, що вона написала про це пісню і зняла кліп

Кіт на прізвисько Вінслоу, який живе у співачки Кейт Нікс з Філадельфії, щоб привернути до себе увагу і отримати ласощі починає стукати лапками по міні-піаніно. Про це повідомляє Meduza.

Так, нещодавно господиня вирішила посадити Вінслоу на дієту і видавати йому їжу порційно, що очевидно не сподобалося чотириногому музиканту. Тому кіт став влаштовувати концерти в кілька разів частіше.

За словами господині Вінслоу, він настільки любить поїсти, що вона написала про це пісню і зняла кліп з його участю. У композиції співається, що кіт "кричить кожен день". Також в кліпі можна помітити, як Вінслоу лізе в холодильник і вельми непогано підіграє господині на піаніно.

"Думаю, раз це мій перший популярний твіт, то я повинна проінформувати вас про сингл, який вийде вже в цю п'ятницю. Раз вже у нас немає Soundcloud", - написала Нікс.

Нагадаємо, раніше німецька вівчарка Бадді, яка стала першим псом у США з виявленим COVID-19, померла. У середині квітня, незадовго до свого Семиріччя, Бадді почав важко дихати. Через шість тижнів він став першою собакою в США, яка отримала позитивну реакцію на COVID-19.

Loading...