Головного кота-мишолова МЗС Британії проводжають на пенсію

"Ексчиновник" планує переїхати в село, оскільки не може працювати в умовах пандемії

Кіт Палместрон поруч із його улюбленим деревом Twitter, DiploMog

Кіт Палмерстон, який чотири роки "працював" мишоловом у Міністерстві закордонних справ Великої Британії, виходить на пенсію. Про це рішення повідомив "ексчиновник" у своєму Twitter.

Зазначається, що кіт вирішив переїхати в село після чотирьох довгих і важких років роботи. У своєму листі, який він направив до заступника секретаря МЗС Саймона Макдональда він зазначив, що хотів би більше часу проводити "далеко від центру уваги".

Крім того, кіт зауважив, що пандемія коронавірусу змусила його перейти на віддаленний режим роботи, а в такому форматі виконувати свої обов’язки, тобто ловити мишей, неможливо.

Заступник міністра закордонних справ Великої Британії Саймон Макдоналд вже відреагував на відставку Палмерстона: "Думав, беру на роботу мишолова. А в підсумку отримав медійний феномен, у якого 105 тисяч підписників у Twitter".

Відомо, що Пальмерстон був колишнім мешканецем притулку для бездомних кішок і собак в лондонському районі Баттерсі. Проте, в 2016 році його призначили на посаду головного мишолова в МЗС Британії.

Новини за темою: Кіт Вінслоу грає на піаніно, щоб отримати їжу. Відео

Нагадаємо, не так давно у Великій Британії пішов із життя легендарний рудий кіт Боб який став зіркою безлічі книг і фільму. Його власник, музикант і письменник Джеймс Боуен повідомив, що його вірний компаньйон кіт помер 15 червня у віці 14 років.

Loading...