live

Хворий на коронавірус князь Монако пожалівся підданим на нежить

Князь Монако Альберт ІІ з дружиною з відкритих джерел

62-річний князь, який самоізолювався в палаці, запевнив, що почувається добре

Князь Монако Альбер ІІ, який захворів на коронавірус COVID-19, звернувся до підданих, щоб повідомити, що почувається більш-менш добре, але пожалівся на нежить. Про це пише People.

"У мене симптоми як при грипі, але таке відчуття, що випадок доволі легкий. Невеличка температура, не зовсім кепсько. Трішки кашлю. У перші кілька днів текло з носа, то була перша ознака. Відчуваю закладеність носа, але це і все", - розповів Альбер ІІ.

Князь Монако підкреслив, що не знає, де він міг заразитися.

"Я кілька тижнів намагався бути обережним, використовував санітайзер для рук і всяке таке, але такого не передбачиш", - зазначив він.

Альбер закликав усіх бути обережними і пам'ятати, що, хоча у групі ризику переважно люди старшого віку, захворіти може кожен.

Нагадаємо, напередодні, 19 березня, стало відомо, що князь Монако Альбер II заразився коронавірусною інфекцією COVID-19. Зазначалося, що стан монарха не викликає занепокоєння і він продовжує працювати.

Як відомо, станом на ранок, 20 березня, у світі захворіло 244 523 особи, померло понад 10 тис. людей, одужало — 86 026 осіб.

Loading...