Художник із США готовий викупити тіло Леніна за мільярд доларів

Девід Датуна Фото з відкритих джерел

Митець хоче побудувати Мавзолей у Вашингтоні

Скандально відомий американський художник Девід Датуна заявив про готовність викупити забальзамоване тіло Володимира Ілліча Леніна за мільярд доларів, щоб перевезти його у Вашингтон. Про це повідомляє російське агентство РИА Новости з посиланням на пресслужбу художника. 

"Нью-йоркський художник Девід Датуна хоче викупити тіло Леніна хоч за мільярд доларів", - йдеться у повідомленні. 

Зазначається, що Девід Датуна хоче отримати у власність тіло радянського революціонера, щоб побудувати копію Мавзолею у столиці США - Вашингтоні. Таким чином митець хоче нагадувати усім, що американці втомилися від політики агресивного капіталізму. 

Забальзамоване тіло Леніна у Мавзолеї в Москві Фото з відкритих джерел

Нагадаємо, Девід Датуна - уродженець Тбілісі і громадянин США, який наразі проживає у Нью-Йорку. Художних неодноразово потрапляв у скандали через свої картини чи перформанси.

Так, у 2011 році в Москві він продав картину "Путін-Мона Ліза" за 200 тисяч доларів. До слова, Датуна створив портрет президента Росії з мініатюрних фотографій творів Леонардо да Вінчі. 

Новини за темою: Картину відомого українського художника продали на аукціоні за 77 мільйонів гривень

А приблизно рік тому художник потрапив у ще один скандал, коли з'їв роботу італійського митця Мауріціо Каттелана - приклеєний скотчем до стіни банан. Вартість цієї інсталяції становила понад сто тисяч доларів. 

Loading...