live

Холостяк заплатить 25 тис. доларів за знайомство з дівчиною

Джефф Гебхарт Фото з відкритих джерел

Найважливіша вимога до дівчини - любов до собак

Американець зі штату Канзас Джефф Гебхарт пообіцяв заплатити 25 тисяч доларів тому, хто познайомить його з жінкою його мрії. Головною вимогою до майбутньої жінки є любов собак, передає kctv5.
 
Згідно з повідомленням, 47-річний Гебхарт звернувся до психологів, щоб вони склали для нього анкету для кандидаток на роль ідеальної дружини.
 
Гебхарт заявив, що будь-якому охочому він заплатить 25 тис. доларів, якщо той підбере йому дружину згідно з анкетою. Таку ж суму американець відправить місцевому притулку для собак.
 
Холостяк стверджує, що його пропозиція - не жарт.
 
"Просто я втомився від знайомств по інтернету та безглуздих побачень, тому вирішив вдатися до знайомства таким способом. Моєму витраченому на пошуки дівчини часу та стражданням, які я випробував при цьому, безумовно, можна знайти грошовий еквівалент, втім, приблизно, таку ж суму я б витратив на побачення", - заявив Джефф Гебхарт.
 
Нагадаємо, бізнесмен-мільярдер Юсаку Маедзава, який має першим у ролі туриста відправитися в космос на кораблі Starship компанії SpaceX, шукав подругу, яка вирушить з ним у подорож навколо Місяця. Оголошення про пошук партнерки 44-річний бізнесмен опублікував на своєму сайті, вказавши, що хоче полетіти у космічну подорож з коханою дівчиною. Заявки кандидаток приймалися до 17 січня. Проте, згодом він відмовився від цієї ідеї.
Loading...