Канадець навчив собаку приносити пиво і закривати дверцята холодильника. Відео

Фото з відкритих джерел

Знадобилося три місяці старанних тренувань

Банківському менеджеру Майку Антоніетті з Онтаріо вдалося навчити свого восьмирічного пса на прізвисько Уорвік чогось (відносно) корисного - приносити пиво з холодильника і навіть закривати за собою дверцята, передає The Daily Mail.

Можливо, річ у тому, що Уорвік - не чистокровний хаскі, а помісь із німецькою вівчаркою. Так що, ймовірно, кричати йому хочеться у два рази менше.

Тренування Уорвіка зайняли три місяці. Антоніетті дресирував його поетапно: спершу пса по команді відправляли на кухню. Після навчили відкривати дверцята холодильника за допомогою прив'язаної до ручки ганчірки. І, найскладніше, Уорвіку пояснили, що таке пиво - і як хапати його пащею так, щоб не прокусити банку.

В процесі навчання собака плутався і, наприклад, одного разу випадково приніс Антоніетті мішок сиру. Зараз же Уорвік ідеально виконує команду, нічого не плутає і пиво не упускає.

За словами Антоніетті, пес допоміг йому зачарувати майбутню дружину, якій він на першому ж побаченні показав, на що здатний тямущий Уорвік. Його собака не тільки приносить пиво, а й уміло прикидається мертвим. Напевно ця здатність виявиться особливо корисною, коли Уорвіку буде лінь в черговий раз бігти до холодильника.

Новини за темою: Пес із Таїланду перетворив комбайн в машину для масажу. Відео

Раніше повідомлялося, що у місті Мумбаї безпритульний пес щодня "благословляє" відвідувачів храму Сіддхи Вінаяк.

Loading...