Ілон Маск мемом у Twitter підняв акції японської студії Bandai Namco

Ілон Маск Фото з відкритих джерел

Акції Bandai Namco виросли на 4,4% на біржі в Токіо

Засновник автомобільної компанії Tesla і космічної компанії SpaceX Ілон Маск підняв акції японського виробника відеоігор Bandai Namco своїм дописом із мемом із гри Idolmaster. Про це повідомляє Business Insider.

Згідно з повідомленням, акції Bandai Namco виросли на 4,4% на біржі в Токіо.

Бізнесмен опублікував мем, на якому написано: "Ей, ти, так, ти, король! Ти зробиш це!". Слово "король" у підписі він замінив на "королева".

На фото зображена Сатіко Кошімідзу — персонаж із серії ігор Idolmaster, першу частину якої студія випустила у 2005 році.

До слова, Ілон Маск не вперше впливає на ринок своїми публікаціями у Twitter. Раніше він закликав підписників переходити на месенджер Signal з WhatsApp, який напередодні оновив політику конфіденційності, примусивши користувачів погоджуватися з тим, що їхні дані будуть передаватися в Facebook. Інвестори після допису Маска поспішили купити акції сервісу, але переплутали компанії та підняли вартість маловідомої Signal Advance на 1100%.

Новини за темою: Ілон Маск за добу втратив понад 13 мільярдів і перше місце в списку Forbes

Резидент України Володимир Зеленський запросив засновника компаній Tesla і SpaseX, мільярдера Ілона Маска відвідати Музей космонавтики імені Сергія Корольова, який розташований у Житомирі, після того, як американський бізнесмен згадав у дописі українського конструктора.

Loading...