live

Горілка та трактор: Лукашенко розповів рецепт, як перемогти коронавірус

Також білоруський президент радить відвідувати сауну

Олександр Лукашенко. Фото УНІАН

Президент Білорусі Олександр Лукашенко дав декілька порад щодо того, як можна подолати коронавірус COVID-19, для цього потрібно тільки три речі - трактор, горілка та сауна. Про це він розповів під час однієї із нарад, відповідне відео розміщено на YouTube.

"Я людина непитуща, але останнім часом жартома кажу, що горілкою треба не тільки руки мити, але, напевно, і в день 40-50 грам в перерахунку на чистий спирт – труїти цей вірус", - заявив Лукашенко.

Водночас президент попередив, що цією порадою можна користуватися не в робочий час. Також за словами білоруського лідера, людину рятує від коронавірусу робота, особливо на землі: "Приємно дивитися по телевізору: люди на тракторі працюють, ніхто не говорить про віруси… Там трактор вилікує всіх. Поле всіх лікує!"

Слід зауважити, що Лукашенко також порекомендував чиновникам відвідувати сауну, адже цей вірус гине при 60 градусах: "Сходіть в сауну – суху! Ну, якщо два-три рази на тиждень, теж корисно. Китайці нам підказали, що цей вірус при 60 градусах не витримує".

Нагадаємо, напередодні президент Білорусі висловив здивування у зв'язку з рішенням Росії закрити кордон із Білоруссю через поширення коронавірусу. Також Лукашенко висловив думку, що в його країні відносно спокійна ситуація, а от Росія вся палає від коронавірусу.

Loading...