Горілка та лазня: Лукашенко розповів анекдот про Жириновського і коронавірус

Олександр Лукашенко. Фото president.gov.ua

Пізніше білоруський президент вибачився перед політиком та сказав, що "не міг собі не дозволити розповісти цей жарт"

Президент Білорусі Олександр Лукашенко розповів анекдот про те, як депутат Держдуми РФ Володимир Жириновський "лікувався" від коронавірусу за допомогою горілки та лазні.

Про це повідомляє Белта.

Білоруський президент вирішив розповісти жарт у відповідь на те, що Жириновський розкритикував його пораду позбуватися вірусу "сухою лазнею та горілкою" та назвав такий метод "безнадійно застарілим".

Ось який анекдот згадав лідер Білорусі:

Новини за темою: Горілка та трактор: Лукашенко розповів рецепт, як перемогти коронавірус

"Приходить Жириновський додому і дружині каже: "Налий сто грамів, буду лікуватися від коронавірусу". Дружина йому відповідає: "Володю, ти ж щойно Лукашенка розкритикував, що горілка не допомагає"."Це я для всіх сказав, а мені налий. Лукашенко не дурень, якщо говорить". Дружина йому знову говорить: "Володю, по-російськи ж після лазні сто грамів п'ють". Жириновський: "Це по-російськи. А я по-єврейськи: сто грамів до лазні і сто грамів після. Наливай!" - пожартував Лукашенко.

Але одразу ж після анекдоту він вибачився перед Жириновським та сказав, що "не міг собі не дозволити розповісти його".

Новини за темою: "Так хто від кого повинен закриватися": Лукашенко про рішення РФ закрити кордон через коронавірус

Цікаво, що згодом російський політик відповів білоруському лідеру, запропонувавши зустрітися на кордоні в Смоленській області і випити разом за здоров'я росіян і білорусів.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що Лукашенко заявив: незважаючи на критику, буде і надалі називати коронавірус психозом, який комусь буде на руку, а комусь на шкоду.

Loading...